Nasze powołanie

Szkoła językowa My English powstała w 2015 roku i już od samego początku cieszyła się uznaniem kursantów, których z dnia na dzień przybywa coraz więcej. Naszym powołaniem jest złamanie barier językowych i umożliwienie naszym uczniom swobodnego porozumiewania się w każdym miejscu na świecie. Niewiele jest miejsc, które kładą nacisk na sztukę konwersacji, a nie ćwiczenie regułek gramatycznych. My jesteśmy właśnie taką szkołą. Nie ma znaczenia, czy posługujesz się angielskim całkiem nieźle, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tym językiem obcym. Nasz kurs języka angielskiego dopasujemy do poziomu umiejętności każdego mieszkańca Rudy Śląskiej.

PISANIE

CZYTANIE

SŁUCHANIE

Jak uczymy?

Z nami nauczysz się rozmawiać, odnajdować się w sytuacjach codziennych, słuchać ze zrozumieniem, pisać, czytać.​​​​​​​

Wierzymy w to, że jeśli zdobędziesz umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, gramatyka i słownictwo przyjdą do Ciebie same. Nasz kurs języka angielskiego w Rudzie Śląskiej nie potrzebuje ciężkich podręczników z tysiącami zadań do rozwiązania. Nie otrzymasz listy słów do nauki na następne zajęcia. To nie jest potrzebne! Mimo to, Twój poziom angielskiego będzie ciągle rósł. Tak samo uczymy języków: niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

Metoda, którą stosujemy, to tzw. Metoda Bezpośrednia, która opiera się głównie na nauce mówienia w obcym języku. Nasze zajęcia w 90% prowadzone są w mowie, której uczymy. Szkoła My English posiada certyfikat świadczący o skuteczności prowadzonych przez nas zajęć. Dzięki nam zobaczysz, że porozumiewanie się po angielsku, niemiecku czy rosyjsku nie jest trudne

i może być przyjemne. Pozwól nam zabrać Twój lęk przed komunikowaniem się z osobami mówiącymi inaczej niż Ty.

METODA
BEZPOŚREDNIA

Innowacyjna oparta na mówieniu, przeznaczona dla dzieci, młodzieży
i dorosłych

Prowadzimy także

zajęcia on-line

Kurs języka angielskiego dla dzieci
w Rudzie Śląskiej

Dzieci uczą się języka obcego inaczej niż dorośli. Przekazywana wiedza jest wręcz pochłaniana. Warto to wykorzystać przy nauce języka obcego. Specjalnie dla najmłodszych prowadzimy zajęcia Metodą Let’s Learn English Throught Movement and Fun. To nasz autorski sposób, który wyciąga pociechy z ławek. Wspólnie się bawimy i poznajemy język obcy. Skłaniamy dzieci do samodzielnych prób „produkowania” języka. Dlaczego nie wpoić w Twoją pociechę entuzjazmu do nauki? Nie pozwólmy im poczuć, czym jest lęk przed komunikacją w obcym języku. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zajęciach English Club – specjalnej grupy stworzonej tak, by uwzględniała potrzeby naszych milusińskich. Małe grupy, sporo zabawy i zajęć ruchowych oraz bardzo dużo konwersacji w języku obcym – to cechy charakterystyczne naszych lekcji.

Kliknij tutaj, aby edytować...

​​​​​​​Z tym wszystkim walczymy my-
Szkoła Językowa My English! :)