Angielska Osada

Szukasz sposobu, by podnieść swoje umiejętności porozumiewania się w języku angielskim w krótkim czasie? Proponujemy intensywny, 5-dniowy kurs wyjazdowy, na którym przez cały czas będziesz mieć kontakt z Native Speakerami. Najlepszą metodą nauki jest stałe przebywanie w otoczeniu osób posługujących się daną mową i konieczność porozumienia się z nimi. Na wyjeździe spędzisz aż 60 godzin z Native Speakerami. Podczas całego pobytu kursantów w Angielskiej Osadzie nacisk kładziemy na przygotowanie uczestników do globalnej komunikacji. Przygotowujemy autentyczne materiały wybrane z Cambridge International Corpus i English Profile, obejmujące wybrane słownictwo i zwroty z życia codziennego. Nasze obozy językowe angielskiego organizowane są w całej Polsce. Nie musisz już wyjeżdżać za granicę. Skorzystaj z jedynej takiej oferty.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Nasze obozy językowe angielskiego przeznaczone są dla osób indywidualnych z całej Polski, jak i dla grup zorganizowanych. To świetny pomysł na połączenie nauki z integracją. W cenie wyjazdu zapewniamy pełne wyżywienie oraz nocleg. By pojechać do Angielskiej Osady, konieczna jest przynajmniej podstawowa znajomość słownictwa i struktur gramatycznych. W przeciwnym wypadku zapraszamy na kurs stacjonarny, by poznać podstawy języka angielskiego.

Zapisz się na wyjazd już dzisiaj!

Zainteresowała Cię nasza oferta Angielskiej Osady? Nasze obozy językowe angielskiego organizowane są regularnie w różnych zakątkach Polski. Wszystkie informacje dotyczące najbliższego terminu wyjazdu, ceny i lokalizacji otrzymasz, dzwoniąc pod nasz numer: 662 697 044

lub kontaktując się z nami mailowo: my.english.lgschool@gmail.com​​​​​​​.

Już wkrótce otwarcie
Angielskiej Osady dla Juniorów!

Nasza Angielska Osada otwiera się także na dzieci! Już wkrótce zorganizujemy pierwszy wyjazd dla najmłodszych, organizowany na zasadzie kolonii językowych. To doskonały pomysł na ciekawe i zajmujące wakacje czy ferie, połączone z podnoszeniem umiejętności konwersacji w obcej mowie. Pięć niesamowitych dni pełnych wrażeń i nauki angielskiego w towarzystwie przemiłych i uczynnych Native Speakerów, którzy na poczekaniu wymyślają interesujące zabawy i atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu!