Rozmowy tylko w języku angielskim

Małe grupy

Darmowe aplikacje na telefon do nauki

Utrwalanie poprzez powtarzanie

Nauka swobodnej konwersacji

Jak wyglądają nasze zajęcia z angielskiego w Rudzie Śląskiej?

Zajęcia stacjonarne prowadzone są w niewielkich grupach, liczących 6-8 osób. Dzięki temu lektor może indywidualnie wesprzeć każdego kursanta. Na każdej lekcji powtarzamy poprzedni materiał, dzięki czemu masz pewność, że niczego nie zapomnisz, a Twoja wiedza i umiejętności będą rosły z każdym dniem. Nowe słownictwo i struktury gramatyczne wprowadzane są poprzez postawę i zachowanie lektora, obrazy i dźwięki. Duży nacisk kładziemy na praktyczne zastosowanie języka obcego. Każda lekcja składa się z następujących elementów:

• słuchanie,
  • powtarzanie,
  • zrozumienie,
  • samodzielne wykorzystanie w praktyce.

Zajęcia z angielskiego w Rudzie Śląskiej dla dzieci w ramach grupy English Club wzbogacone są o zabawy językowe związane z przerabianą partią materiału, dzięki czemu na naszych lekcjach nigdy nie jest nudno, a Twoje dziecko będzie posługiwało się językiem obcym coraz lepiej.

Szkoła My English oferuje także możliwość nauki angielskiego przez Skype. To innowacyjna metoda, która umożliwia Ci bezpośredni kontakt z lektorem i udział w pełnowartościowych zajęciach bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy urządzenie podłączone do Internetu i zainstalowany komunikator. Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Nasze zajęcia z angielskiego online są skierowane nie tylko do mieszkańców Rudy Śląskiej, ale dla chętnych z całej Polski.